Работела како келнерка, „мирисала на риба“, а заработувала мизерна плата: Како изгледало CV-то на Кејт Мидлтон пред да се омажи? – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner