СДСМ и ВМРО ДПМНЕ си прават сопки при назначување директори –  Раскарани централната и локалната власт во Штип, Кочани, Виница… – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner