Нема спас за екс функционерите на ВМРО ДПМНЕ – Судот во Стразбур ја отфри жалбата за поништената аболиција на Иванов – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner