(Видео) „Виновен сум, се каам“ – Возачот, кој пијан усмрти дете на пешачки во Велес и побегна, очекува поблага казна – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner