Почнува лекувањето со „трикафта“: Осум пациенти со цистична фиброза наредните денови конечно ќе го добијат долгоочекуваниот лек – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner