Ковачевски за Би-Би-Си: Инфраструктура на Русија во земјава ширеше хистерија пред почетокот на преговорите со ЕУ – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner