Клинка „Жан Митрев“: Кривичен суд ја донесе пресудата без судење, судиката Лидија Петровска донесе решение со кое нашата болница треба да престане со работа – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner