Амбасадорот во Вашингтон живее во стан, не во вила и плаќа 3.700 долари кирија – МНР го демантира ВМРО ДПМНЕ – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner