Штуловиот универзитет каде дипломирал синот на Талат Џафери 9 години работел незаконски – Бајрами од ДКСК побара одговорност од 8 премиери – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner