Во шестата деценија заведе млада убавица: Приказната на Џанлука Ваки и Шерон Фонсека, како доказ дека љубовта го менува животот – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner