(Вознемирувачко видео) „Спасете ме, е молам“ – Жена жива затрупана под урнатините, преку социјалните мрежи бара помош – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner