Татко ѝ не сакал да каже која ѝ е мајка – ѝ остави милионско богатство и трауми: Животната приказна на Парис Џексон – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner