Мајка си ги задавила трите деца, па се обидела да се самоубие – „Простете и, јас и простив“, рекол таткото за трагедијата во САД – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner