(Вознемирувачко видео) „Убија куче со снајпер во приватен двор, куршумот заврши во куќата“ – Кичевчанка поминала голгота поради нефункционирање на институциите – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner