„Животот ми го упропасти, полицијата не помага, а капка по капка собирам да преживеам“ – Атиџе низ солзи, повторно и украле пчели – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner