На памет не ми паднало да вовлекувам семејство во политика, вели Мицкоски на обвинувањата на Ковачевски дека наредил недолични напади за ќерката и сопругата – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner