Евроинтеграцијата на земјите од Западен Балкан е од интерес на ЕУ, порачаа Ковачевски и Вучиќ од Минхен – Реален Медиум за Реални Луѓе – Македонски Медиа Сервис
Ad imageAd image
adbanner