ММС

Кристина ги продаде мандарините и избега од Хрватите во Белград (ФОТО)

Кристина Пенава , попозната во регионот како Кристина Мандарина , од петокот веќе не продава мандарини , а токму поради нив од средата стана најпознатата продавачка во регионот.

Девојката од Раб стана толку барана во Хрватска , што морала да побегне во Србија на викенд.

,,Поради големиот интерес во медиумите, таа реши неколку неколку дена да оди на одмор! Ти благодарам П.С. Се гледаме следната недела” – напиша таа на Инстаграм во петокот, а сега конечно е откриено каде избега.