ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/30/19 8:21 PM

Сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

Поради сообраќајна незгода, сообраќајот на патниот правец Демир Хисар – Кичево е во прекин.

Како што информираат од АМСМ, сообраќајот е во прекин од 20:40 часот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1