ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/30/19 8:18 PM

Мицкоски од Штип : Ви ветувам правда, за која ќе нема компромис

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски присуствува на свеченоста по повод одбележувањето на 29 години постоење на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ – Штип.

По тој повод Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ има свое обраќање. Во говорот Мицкоски рече дека на Македонија и ветува правда, за која, нема да води никаков компромис.

Канал 5


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1