ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/28/19 3:31 PM

Малолетник нападнал свој врсник – полицијата го расчистува случајот

Педесет и седумгодишна скопјанка вчера во полиција пријавила дека малолетник го нападнал нејзиниот син, кој исто така е малолетен. Според полицискиот билтен, настанот се случил на игралиште на булеварот „Јане Сандански“.

Малолетниците и претходно имале расправии. Се преземаат мерки за расчистување на случајот – соопшти МВР.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1