ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/26/19 3:15 PM

Скопјани се обиделе да ограбат казино, откако не успеале побегнале

Од МВР информираат дека утрово  во СВР Скопје било пријавено дека во казино во Скопје две лица се обиделе да извршат разбојништво, но не успеале и избегале.

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1