ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/25/19 2:02 PM

Најдобрите селфи фотографии на кои познатите личности позираат без шминка (Галерија)

Еден од најголемите „мејк ап“ трендови во светот на познатите личности е изгледот кој подразбира што помалку шминка. Овој тренд меѓу другото, испраќа порака дека е важно да се прифатиме себеси и својот природен изглед.

Дел од познатите дами го прифатија овој тренд и на своите инстаграм профили споделија селфи фотографии на кои се без шминка, а изгледаат преубаво.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1