ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/23/19 2:51 PM

Се’ додека има пчели ќе има живот, кај овој човек и полна визба тегли мед (ВИДЕО)

Пчелар ја отстранил џиновската кошница од 50 килограми, а мед се сливал од плафонот на куќата. Видео снимката на отстранувањето саќе преполн со мед од џиновската кошница стана хит на интернет.

Погледнете од видеото подолу:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1