ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/20/19 3:09 PM

Северина во секси комплетче од чипка ги „запали“ струмичани, но и целиот државен врв

Колку Северина  ја сакаат во сите поранешни југословенски републики зборува и фактот дека на нејзиниот концерт во Струмица присуствувал целиот политички врв во Македонија, на чело со премиерот Заев, пишуваа хрватските медиуми.

Повеќе од 50 илјади присутни ги пееле заедно најголемите хитови на Северина.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7