ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/18/19 8:29 AM

(ВИДЕО)Битолчанецот Божиновски со златен спреј испрскал над 100 шахти со сонцето од Кутлеш

Горан Божиновски, кој објави фотографии на кои се гледа дека го враќа coнцето на Кутлеш на шахтите, деновиве обоил со златен спреј над 100 шахти во Битола. Тој во интервју за ТВ Алфа истакна дека последното што треба да се среди во државата е отcтранувањето на знамето на Култеш од шахтите. Повеќе на видеото:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7