ММС

Фото: Емили Ратајковски позираше без градник

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова разголена фотографија на својот Инстаграм профил.

На фотографијата која собра повеќе од 800 илјади лајкови, манекенката позира топлес а градите ги прекрива со својата рака.