Србин во Грција пукал во синот
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 08/3/19 3:30 PM

Србин во Грција пукал во синот

Српски државјнин вчера го ранил својот син со огнено оружје во Ханиоти, објавија грчките медиуми.

„ГрцијаИнфо“ пренесува дека 39-годишен Србин пукал кон својот син. Повредениот бил пренесен во болница.

Според медиумите, мажот се сретнал со неговата поранешна партнерка и нивниот заеднички син во Ханиоти.

По тепачката со неговиот 21-годишен син, 39-годишниот маж прво го удрил син му со оружје во главата, а потоа го застрелал и го ранил во десниот дел на бутот.

Осомничениот бил уапсен утринава, а кај него била пронајдена мала количина кокаин.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7