ММС

Објавено на: 07/30/19 4:13 PM

Сопруга на вработен во СЈО го издала боледувањето на Јанева

Директорката на психијатриската болница во Негорци, Љуба Цилкова го издала боледувањето за специјалната обвинителка Катица Јанева, дознава Телма, а истите извори велат дека нејзиниот сопруг е вработен во СЈО.

Луѓето кои работат во обвинителство ја потврдуваат информацијата дека Методи Циклов, кој е сопруг на докторката, е вработен во приемното одделение.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1