ФОТО: Израелскиот амбасадор направи стој на раце во кабинетот на Пендаровски
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/26/19 6:12 PM

ФОТО: Израелскиот амбасадор направи стој на раце во кабинетот на Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски денеска во својот кабинет имал интересна средба со израелскиот амбасадор Дан Орjан.

Оваа фотографија, „стој на раце“ со израелскиот амбасадор Дан Ориан, нека биде мотив и причина повеќе зашто вежбањето е многу важно, а најчесто и забавно, објави Пендаровски на Фејсбук.


прес24.мк


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7