– ММС
Вести Македонија

Обложувалница ограбена во Козле

Сношти некаде околу 23.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во обложувалница на ул.„Стогово“ непознато лице извршило разбојништво и одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Лограње

X

Регистрација