– ММС
Забава

Македонската Twitter заедницата проговори по притворот за Боки13: Ја затворивте македонската Кардашијан, каде ќе ви оди душата!?

Сопственикот на 1ТВ, Бојан Јовановски вчера доби 30 дневен притвор поради примање награда за противзаконско влијание, како и за перење пари.

Тој вчера беше уапсен на граничниот премин Богородица.

Овие случувања предизвикаа лавина реакции на социјалите мрежи, а ова се дел од нив.

Лограње

X

Регистрација