– ММС
Забава

ФОТО: Милијардерката Кајли Џенер гола и со огромна шапка

Дваесет и едногодишната милијардерка Кајли Џенер на „Инстаграм“ покажа на што ги троши парите. Таа летува на тајна локација со својата ќерка Сторми и новата најдобра другарка Анастасија Караниколау, од каде што праќа многубројни секси фотографии.

View this post on Instagram

Summer Body 🦋

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

just another twin pic walkin through your feed.. 💍

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

summer lovin’

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

freaky friday

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

Лограње

X

Регистрација