– ММС
Забава

Ја фатија во порно скандал поголем од тој на Карлеуша

Пејачката Дуња Илиќ ниже скандали. Снимила порно филм, ја тепаа во Приштина, се разведе по само 12 дена брак, момчето и почина од дрога, беше во „шема“ со Дарко Лазиќ.

Таа се соблече и позираше целосно гола во црно бело.

View this post on Instagram

Say what? 😈 #cutebutpsycho

A post shared by D'Dunia_🌛🌕🌜 (@ddunia_) on

View this post on Instagram

I play the blues for you…

A post shared by D'Dunia_🌛🌕🌜 (@ddunia_) on

 

Лограње

X

Регистрација