– ММС
Забава

ФОТО: Северина се соблече за на плажа а задникот во преден план

Хрватската пејачка Северина во моментов е на одмор во Бодрум во Турција. На своите фанови им се пофали со фотографија од атрактивната дестинација. На фотографијата пејачката е во едноделен костим за капење. Од многубројните фанови доби пофалби за нејзиниот изглед во едноделниот костум за капење.

 

Лограње

X

Регистрација