– ММС
Забава

ВИДЕО: “Beverly Hills 90210” со нов тизер

Поминаа многу години откако возбудено ја чекавме новата епизода на ТВ-серијата „Beverly Hills 90210“ секој петок, за да видиме што се случува со нашите омилени ликови од елитната населба Беверли Хилс.

Сеќавањата за серијата и 90-тите повторно се разбудија со смртта на Лук Пери, актерот кој го играше ликот на проблематичниот Дилан Мекеј. Актерот почина годинава на 52 години од мозочен удар.

Лограње

X

Регистрација