Истурена сточна храна го прекина сообраќајот кај Росоман
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 07/12/19 12:07 PM

Истурена сточна храна го прекина сообраќајот кај Росоман

Поради истурена сточна храна од 12:05 часот денеска е затворен за  сообраќај патот Градско – Прилеп на потегот од Росоман до бензинска пумпа „Сирково”, соопшти Автомотосојузот на Македонија (АМСМ).


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7