ММС

Објавено на: 07/2/19 8:27 AM

ВИДЕО: Новиот трејлер на „Hobbs & Shaw“ каде тие се незапрливи

Веќе сме навикнати на брзата и атрактивна акција од филмовите во франшизата „Fast and Furious“, а најновиот филм од овој серијал дополнително го качува нивото на адреналин. „Hobbs & Shaw“ доаѓа во кината околу вас на 2 август, ние со нетрпение ја чекаме неговата премиера.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1