– ММС
Вести Македонија Сообраќаен Сервис

Одрони на патот Делчево – Македонска Каменица

Фото: Архива

Поради одрони, сообраќајот на регионалниот пат Делчево – Македонска Каменица се одвива по една сообраќајна лента – соопшти попладнево Авто мото сојузот на Македонија.

Оттаму информираат дека се преземаат мерки за расчистување на коловозот.

Лограње

X

Регистрација