ММС

Објавено на: 05/24/19 12:18 PM

И во светот на животните мајка си е мајка (видео)

Тркалата на огромното возило ,кое што во случајов го промаши гнездото, не ја помести оваа храбра мајка .Таа и по цена на животот не одлета, зошто така прават мајките.

преземено:skopski oglasi

 

https://www.facebook.com/EarthSelfies1/videos/346925659508120/?t=43


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1