ММС

Видео: Како да направите куќа од комбе

Во видеото во прилог можете да видите како се прави куќа од комбе, како идеја за оние кои се авантуристи по природа.Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.