– ММС
Вести Спорт

(видео) Мајсторијата на Горан Пандев

Нашиот Горан Пандев  го постогнат вториот гол и го реши натпреварот Џенова – Јувентус во Серија А, кој заврши со 2:0 за Џенова.

Италијаните ја слават мајсторијата на Пандев.

Лограње

X

Регистрација