ММС

Одрони од камења на патот Струга – Дебар

Слушател на Канал 77 информира дека на патот Струга – Дебар на неколку места има одрони со крупни камења на патот. Внимателно движење и среќен пат!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.