ММС

Поради сообраќајка блокиран патот Охрид-Ресен кај Буково

Сообраќајот на патот Охрид-Ресен кај Буково е во прекин од 07:05 часот изутрина.

Патот е блокиран во двата правца, поради сообраќајна незгода, информираше Автомотосојузот на Македонија.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за преземање.