– ММС
Забава

Кит Харингтон открива: Сите беа „скршени“ по снимањето на последната сезона на „Игра на тронови”

Кит Харингтон  откри дека снимањето на последната сезона на Game of Thrones ги оставило оние кои се вклучени во глумата на серијата  емоционално и физички уморни.

„Последната сезона на тронови се чинеше дека е дизајнирана за да не’ скрши. На крајот, сите беа скршени. Не знам дали плачевме зошто бевме тажни, тоа беше крај, или плачевме бидејќи бевме многу заморни“ – изјави актерот за GQ Australia

Лограње

X

Регистрација