– ММС
Забава

Златен Глобус 2019: Погледнете како изгледаа славните на црвениот тепих

Актери што глумат во филмови и серии се собраа во Лос Анџелес за 76-то издание на Златниот Глобус, првата голема церемонија на сезоната на награди во 2019 година.

Целата галерија погледнете ја овде

Лограње

X

Регистрација