– ММС
Забава

Објавен специјален трејлер за „Captain Marvel“

Во режија на Ана Боден и Рајан Флек,премиерата на „Captain Marvel“ е закажана за 8 март оваа година.

„Captain Marvel“ ја раскажува приказната за Керол Данверс, девојка која добива супермоќи и преку ноќ станува херој. Нејзината најголема задача досега е да го спаси светот.

Лограње

X

Регистрација