– ММС
Спорт Фудбал

Погба има нова фризура, ама не може да ја покаже

Францускиот репрезентативец Пол Погба ги навикна навивачите на Манчестер Јунајтед да има нов фризура пред секој натпревар.

Така е и за дербито со Ливерпул, само Мурињо го зезна и го остави на клупа и сега никој не може да му ја види. Остана да се пофали само на социјалните мрежи.

Лограње

X

Регистрација