Најголемата џекпот добивка на сите времиња: Видеолотарија со новогодишен супер милионер вреден до 36 милиони денари
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 12/1/22 6:40 PM

Најголемата џекпот добивка на сите времиња: Видеолотарија со новогодишен супер милионер вреден до 36 милиони денари

Комерцијална објава

Видеолотарија Касинос Австрија од први декември активира нова добивка,  НОВОГОДИШЕН СУПЕР МИЛИОНЕР со дефиниран опсег на добивката од 24 до 36 милиони денари или околу 600.000 евра. Ова е најголемата џекпот добивка на сите времиња кај нас.

Почнува најубавиот месец во годината. Месецот во кој сите си замислуваме убави желби. Видеолотарија Касинос Австрија овој месец, со цел да одговори на задоволството на нашите верни играчи на видеолотариските терминали, одлучи да внесе дополнителна добивка.

Од денес 01.12.2022, Видеолотарија Касинос Австрија ја активира дополнителната џекпот добивка- НОВОГОДИШЕН СУПЕР МИЛИОНЕР. Овој џекпот има дефиниран опсег на добивка од 24 до 36 милиони денари или околу 600.000 евра, што ја прави најголема џекпот добивка на сите времиња кај нас.

НОВОГОДИШЕН СУПЕР МИЛИОНЕР е џекпот добивка од времен карактер, која може да се постигне само еднаш. Потребниот влог за постигнување на оваа добивка е идентичен, како и за досегашниот СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ, односно 40 денари по спин на видеолотариските терминали.

Празничната магија во текот на месец декември, покрај фантастичниот НОВОГОДИШЕН СУПЕР МИЛИОНЕР,  ќе ја дополниме и со МИЛИОНЕР и МИНИ ЏЕКПОТ добивките.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7