(Вознемирувачко видео) За влакно ќе го згазел воз - Маж случајно паднал врз шините додека возот доаѓал
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 11/28/22 11:52 AM

(Вознемирувачко видео) За влакно ќе го згазел воз – Маж случајно паднал врз шините додека возот доаѓал

Се шири видео од спасувањето на маж кој паднал на шините на метрото во Харлем, САД.

На помош му притрчале маж и двајца полицајци кои во последен момент го спасиле од возот што доаѓал.

Според засега познатите информации од тамошните медиуми, несреќниот маж случајно паднал на шините.

Погледнете ја снимката, како за влакно ќе го избубеше животот?

 

Фото: Твитер видео


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7